• bilgi@mekanabak.com
  • 05378461870

BİZ KİMİZ NE İÇİN VARIZ

Firma Kayıt Rehberi Nedir ?

Firma kayıt rehberi internet ortamında firmanızın veya internet sitenizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayan bir platformdur. Firma kayıt rehberi ile adresinizi, telefon numaranızı, web sitenizi ve diğer bilgilerinizin yanı sıra işletmenize ait görselleri paylaşabilirsiniz. Firma kayıt rehberi ile Google ve Yandex arama motorları başta olmak üzere firmanızın kaydına internet üzerinden pek çok kullanıcı ulaşabilir. Çeşitli sektörlerden firmaların yer aldığı platformda müşterilerinizin sizleri bulmasını sağlayabilirsiniz.

Firma Kayıt Rehberi Nasıl Çalışır?

Firma kayıt rehberi ücretsiz kayıt olabileceğiniz firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz bir rehber servisidir. Bu servise hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.

www.mekanabak.com adresinden “ÜYE OL” butonuna tıklayarak üye girişi yapabilir ve ardından firmanızı ekleyebilirsiniz.

Firma Kayıt Rehberi Ücretli midir?

Firma kayıt rehberine standart üye olmak ücretsizdir. Bu üyelik türünde dilerseniz firmanızın telefon, adres ve görsellerini paylaşabilirsiniz. Daha fazla detay paylaşmak için GOLD üye olmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Kayıt Rehberi Hangi Şehirlere Hizmet Vermektedir?

Firma Kayıt Rehberi tüm şehirlere hizmet vermektedir. Yaşadığınız şehirdeki işletmeleri sayfa üzerinden görüntüleyebilir veya kendinize ait olan işletmeyi www.mekanabak.com sitesine ekleyebilirsiniz.

Firma Kayıt Rehberi ne tür hizmetler sunmaktadır?

Firma kayıt rehberi www.mekanabak.com üzerinden firmanızın kaydı yayınlama hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra bilgi@mekanabak.com adresinden iletişime geçerek internet reklamcılığı alanlarında destek alabilirsiniz.

Firma Kayıt Rehberine Gold üye nasıl olabilirim ?

Firma kayıt rehberine standart üye olduktan sonra penel üzerinden “Gold” başvurusu yapabilirsiniz.